google-site-verification=JcA8t10rf9l0baaIkXv8ZzWUoSQ-ujmoZ5wg44ee4vM
 

Op zoek naar een Gezond & Weldoen leefstijlcoach in de  buurt?

Wil je vrijblijvend advies over een gezondere leefstijl, met aandacht voor ziel, geest en lichaam vanuit bijbelse principes? Stel je vraag online aan één van de Gezond & Weldoen leefstijlcoaches in jouw omgeving.

Een uitgebreid overzicht van onze coaches vind je ook op www.ikzoekchristelijkehulp.nl

liggend portret Rosaline in wijngaard stokkum.jpg

Rosaline Ratering McDonald

Oprichtster Gezond & Weldoen

CRKBO geregistreerd vakdocent (Hbo) - BRAVO leefstijlcoach - BGN gewichtsconsulent  

- Stoppen Met Roken coach - 

online coaching

rosaline@gezondenweldoen.nl

LR anniek sturm.jpg

Drs. Anniek Sturm

Docent Bijbel & Voeding

Docent Bijbel & Voeding -

BGN gewichtsconsulent - 

Praktijk Voedzaam Advies -

BRAVO leefstijlcoach- 

Hoofddorp - 

 Anniek@gezondenweldoen.nl

LR wilma vd geer.jpg

Wilma van der Geer-Wibbelink

Hbo psychomotorische therapeut en beweegagoog

BRAVO gezondheidscoach - BGN gewichtsconsulent - The Ambassador - klooster Diepenveen - Wilma.vdgeer@gezondenweldoen.nl

monica teeuw.jpg

Monica Teeuw

Verpleegkundige

Dialyseverpleegkundige Sint Antoniusziekenhuis  Gouda- BRAVO gezondheidscoach - praktijk

Gewoon Wél Doen -

Gouda -

Monica@gezondenweldoen.nl

Ceesa van Sloten 2020.jpg

Ceesa van Slooten

Verpleegkundige

BRAVO leefstijlcoach - BGN gewichstconsulent - natuurvoeding - 

Praktijk Gaaf! -

Groningen  - 

Ceesa@gezondenweldoen.nl

VK LR Yvonne Hakvoort EDE.jpg

Yvonne Hakvoort

Wijkverpleegkundige 

Buurtzorg Nederland - BRAVO leefstijlcoach - BGN gewichtsconsulent - 

Ede -

Yvonne@gezondenweldoen.nl

LR rolina grasmeijer hbo dietist.jpg

 Rolina Grasmeijer

Hbo diëtist  

BRAVO Leefstijlcoach

Voorlichter - Gast docent

Advies, Consultancy & Coaching bedrijven - 

Kortenhoef - 

Rolina@gezondenweldoen.nl

paul-profielfoto-150x150.jpg

PAUL HOOGERS

Gezondheidsondernemer

BRAVO leefstijlcoach -

Prospectio Leefstijlcoaching- Woudenberg  -

Paul@gezondenweldoen.nl

DPVI6952 (1).jpg

JOAN MAC DONALD

Hbo pastorale psychotherapie

BRAVO leefstijlcoach - GGZ psychiatrie - Passende Zorg - Arnhem - Joan@gezondenweldoen.nl

arianne van hoften portet coach gezond e

Arianne van Hoften 

Hbo diëtist / orthomoleculair

BIG geregistreerd - vergoeding via basiszorg - 

praktijk Vitalkinese -

Oosterhout (NB) - arianne@gezondenweldoen.nl

VK LR Wilma van der Vlist van Gewoon Gez

Wilma van der Vlist

Hbo diëtist

BRAVO leefstijlcoach -

praktijk Gewoon Gezond -

wandelclub - 

Bodegraven -

Wilma.vlist@gezondenweldoen.nl

marianne_edited.jpg

Marianne Kempe - Hak

Ervaringsdeskundige

70 kilo afgevallen - BRAVO leefstijlcoach - wandelclub -

Praktijk ik wil in balans komen -  Lelystad -Waddinxveen - 

Marianne@gezondenweldoen.nl

LR_ Annemieke-Anker_gw.jpg

Annemieke Anker-Vermeer

Vitaliteitscoach

BRAVO leefstijlcoach - 

Specialisatie stressvermindering e

n chronische klachten omkeren

bij vrouwen  -

Vivit  vitaliteitscoach -

Dordrecht 

Annemieke@gezondenweldoen.nl

VK tessa smit.JPG

Tessa Smit

Activiteitenbegeleidster

BRAVO leefstijlcoach -  thuiszog ondersteuning verstandelijk beperkten - Hilversum - 

Tessa@gezondenweldoen.nl

annelies bioch katwijk.jpg

Annelies Bioch

Praktijkondersteuner

BRAVO leefstijlcoach -

Katwijk - 

Annelies@gezondenweldoen.nl

LR renate de bruijn.jpg

Renate de Bruijn

Catering & high tea

BRAVO leefstijlcoach -

Steenwijk - 

Renate@gezondenweldoen.nl

gerdieneke schaap.jpeg

GERDIENEKE SCHAAP

Motivator

BRAVO leefstijlcoach

Mensen in beweging zetten.

Huizen -

Gerdieneke@

gezondenweldoen.nl

LR_sandrina van der steen_2022.jpg

SANDRINA
VAN DER STEEN 

Woonbegeleider gehandicaptenzorg

BRAVO leefstijlcoach

Leefstijlpraktijk

Bravo doet je goed!

Veenendaal -

Sandrina@gezondenweldoen.nl