google-site-verification=JcA8t10rf9l0baaIkXv8ZzWUoSQ-ujmoZ5wg44ee4vM Gezond & Weldoen coaches online

Op zoek naar een Gezond & Weldoen leefstijlcoach in de  buurt?

Wil je vrijblijvend advies over een gezondere leefstijl, met aandacht voor ziel, geest en lichaam vanuit bijbelse principes? Stel je vraag online aan één van de Gezond & Weldoen leefstijlcoaches in jouw omgeving.

Een overzicht van onze coaches vind je ook op www.ikzoekchristelijkehulp.nl

LR Rosaline Ratering McDonald (Foto Marj

Oprichtster Gezond & Weldoen

CRKBO geregistreerd vakdocent (Hbo) - BRAVO leefstijlcoach - BGN gewichtsconsulent  - sportdocent - Stoppen Met Roken coach - regio Doetinchem - 

rosaline@gezondenweldoen.nl

Rosaline Ratering McDonald

LR anniek sturm.jpg

Docent Bijbel & Voeding

Docent Bijbel & Voeding - BGN gewichtsconsulent - 

praktijkbegeleiding cursisten -

Praktijk Voedzaam Advies - BRAVO leefstijlcoach- 

Hoofddorp - 

 Anniek@gezondenweldoen.nl

Drs. Anniek Sturm

LR wilma vd geer.jpg

Hbo psychomotorische therapeut en beweegagoog

BRAVO gezondheidscoach - BGN gewichtsconsulent - The Ambassador - Zwolle - Deventer - Wilmavdgeer@gezondenweldoen.nl

Wilma van der Geer-Wibbelink

arianne van hoften portet coach gezond e

Hbo diëtist / orthomoleculair

BIG geregistreerd - vergoeding via basiszorg (3 uur) - 

praktijk Vitalkinese -

Oosterhout (NB) - arianne@gezondenweldoen.nl

Arianne van Hoften 

VK LR Wilma van der Vlist van Gewoon Gez

Hbo diëtist

BRAVO leefstijlcoach -

praktijk Gewoon Gezond -

wandelclub - Bodegraven -

Wilma-bodegraven@gezondenweldoen.nl

Wilma van der Vlist

marianne_edited.jpg

Ervaringsdeskundige

70 kilo afgevallen - BRAVO leefstijlcoach - wandelclub -

Praktijk ik wil in balans komen -  Lelystad -Waddinxveen - 

 Marianne@gezondenweldoen.nl

Marianne Kempe - Hak

monica teeuw.jpg

Verpleegkundige

Dialyseverpleegkundige Sint Antoniusziekenhuis  Gouda- BRAVO gezondheidscoach - praktijk

Gewoon Wél Doen -

Gouda -

Monica@gezondenweldoen.nl

Monica Teeuw

Ceesa van Sloten 2020.jpg

Verpleegkundige

BRAVO leefstijlcoach - BGN gewichstconsulent - natuurvoeding - 

Praktijk Gaaf! -Groningen  - 

Ceesa@gezondenweldoen.nl

Ceesa van Slooten

VK LR Yvonne Hakvoort EDE.jpg

Wijkverpleegkundige 

Buurtzorg Nederland - BRAVO leefstijlcoach - BGN gewichtsconsulent - 

Ede -

Yvonne@gezondenweldoen.nl

Yvonne Hakvoort

image00029.jpeg

Budgetcoach

BRAVO leefstijlcoach  - 

Leefstijl met LEV -

Randwijk -

Stichting Gratis Gezond - Jorieke@gezondenweldoen.nl

Jorieke Verwoert

4D9A8106.jpeg

Wellness Coach

 oprichter/eigenaar  

Christelijk Spiritueel Centrum - BRAVO leefstijlcoach - masseur -stiltetrainer- Hilversum - 

Tjitske@gezondenweldoen.nl

Tjitske Volkerink

VK tessa smit.JPG

Activiteitenbegeleidster

BRAVO leefstijlcoach -  thuiszog ondersteuning verstandelijk beperkten - Hilversum - 

Tessa@gezondenweldoen.nl

Tessa Smit

Susanna Dobrotworski.jpg

Ervaringsdeskundige

50 kilo afgevallen - BRAVO leefstijlcoach - BGN gewichtsconsulent -  Dobro Weight Consult - Arnhem -Susanna@gezondenweldoen.nl

Susanna Dobrotworski

paul-profielfoto-150x150.jpg

Gezondheidsondernemer

BRAVO leefstijlcoach -

Prospectio Leefstijlcoaching - Woudenberg - Amsterdam -

Paul@gezondenweldoen.nl

Paul Hoogers

DPVI6952 (1).jpg

Hbo pastorale psychotherapie

BRAVO leefstijlcoach - GGZ psychiatrie - Passende Zorg - Arnhem- Joan@gezondenweldoen.nl

Joan Mac Donald

community_logo GEZOND EN WELDOEN ORIGINE

Maatschappelijk werkster

BRAVO leefstijlcoach - Ede - 

mirjam-ede@gezondenweldoen.nl

Mirjam Naijen

LR renate de bruijn.jpg

Catering & high tea

BRAVO leefstijlcoach -

Steenwijk

Renate@gezondenweldoen.nl

Renate de Bruijn

Aangesloten bij:

 

 

Volg ons:

Contact:

opleidingen@gezondenweldoen.nl

Tel. (31) (6) 48 43 97 61

 

©2019  GEZOND & WELDOEN - GEZONDHEIDSOACHES MET EEN MISSIE.  ALLE RECHTEN VOORBEHOUDEN.       PRIVACY  VERKLARING >>>