google-site-verification=JcA8t10rf9l0baaIkXv8ZzWUoSQ-ujmoZ5wg44ee4vM

Op zoek naar een Gezond & Weldoen leefstijlcoach in de  buurt?

Wil je vrijblijvend advies over een gezondere leefstijl, met aandacht voor ziel, geest en lichaam vanuit bijbelse principes? Stel je vraag online aan één van de Gezond & Weldoen leefstijlcoaches in jouw omgeving.

Een overzicht van onze coaches vind je ook op www.ikzoekchristelijkehulp.nl

LR Rosaline Ratering McDonald (Foto Marj

Rosaline Ratering McDonald

Oprichtster Gezond & Weldoen

CRKBO geregistreerd vakdocent (Hbo) - BRAVO leefstijlcoach - BGN gewichtsconsulent  - sportdocent - Stoppen Met Roken coach - regio Doetinchem - 

rosaline@gezondenweldoen.nl

LR anniek sturm.jpg

Drs. Anniek Sturm

Docent Bijbel & Voeding

Docent Bijbel & Voeding - BGN gewichtsconsulent - 

praktijkbegeleiding cursisten -

Praktijk Voedzaam Advies - BRAVO leefstijlcoach- 

Hoofddorp - 

 Anniek@gezondenweldoen.nl

LR wilma vd geer.jpg

Wilma van der Geer-Wibbelink

Hbo psychomotorische therapeut en beweegagoog

BRAVO gezondheidscoach - BGN gewichtsconsulent - The Ambassador - klooster Diepenveen - Wilmavdgeer@gezondenweldoen.nl

monica teeuw.jpg

Verpleegkundige

Dialyseverpleegkundige Sint Antoniusziekenhuis  Gouda- BRAVO gezondheidscoach - praktijk

Gewoon Wél Doen -

Gouda -

Monica@gezondenweldoen.nl

Monica Teeuw

Ceesa van Sloten 2020.jpg

Verpleegkundige

BRAVO leefstijlcoach - BGN gewichstconsulent - natuurvoeding - 

Praktijk Gaaf! -Groningen  - 

Ceesa@gezondenweldoen.nl

Ceesa van Slooten

VK LR Yvonne Hakvoort EDE.jpg

Wijkverpleegkundige 

Buurtzorg Nederland - BRAVO leefstijlcoach - BGN gewichtsconsulent - 

Ede -

Yvonne@gezondenweldoen.nl

Yvonne Hakvoort

Susanna Dobrotworski.jpg

Susanna Dobrotworski

Ervaringsdeskundige

50 kilo afgevallen - BRAVO leefstijlcoach - BGN gewichtsconsulent -  Dobro Weight Consult - Arnhem -Susanna@gezondenweldoen.nl

paul-profielfoto-150x150.jpg

Paul Hoogers

Gezondheidsondernemer

BRAVO leefstijlcoach -

Prospectio Leefstijlcoaching - Woudenberg - Amsterdam -

Paul@gezondenweldoen.nl

Joan Mac Donald

Hbo pastorale psychotherapie

BRAVO leefstijlcoach - GGZ psychiatrie - Passende Zorg - Arnhem- Joan@gezondenweldoen.nl

arianne van hoften portet coach gezond e

Arianne van Hoften 

Hbo diëtist / orthomoleculair

BIG geregistreerd - vergoeding via basiszorg (3 uur) - 

praktijk Vitalkinese -

Oosterhout (NB) - arianne@gezondenweldoen.nl

VK LR Wilma van der Vlist van Gewoon Gez

Wilma van der Vlist

Hbo diëtist

BRAVO leefstijlcoach -

praktijk Gewoon Gezond -

wandelclub - Bodegraven -

Wilma-bodegraven@gezondenweldoen.nl

marianne_edited.jpg

Marianne Kempe - Hak

Ervaringsdeskundige

70 kilo afgevallen - BRAVO leefstijlcoach - wandelclub -

Praktijk ik wil in balans komen -  Lelystad -Waddinxveen - 

 Marianne@gezondenweldoen.nl

image00029.jpeg

BRAVO leefstijlcoach  - 

praktijk Leefstijl met LEV -

Randwijk -

Stichting Gratis Gezond -Jorieke@gezondenweldoen.nl

Jorieke Verwoert

4D9A8106.jpeg

Wellness Coach

 oprichter/eigenaar  

Christelijk Spiritueel Centrum - BRAVO leefstijlcoach - masseur -stiltetrainer- Hilversum - 

Tjitske@gezondenweldoen.nl

Tjitske Volkerink

Activiteitenbegeleidster

BRAVO leefstijlcoach -  thuiszog ondersteuning verstandelijk beperkten - Hilversum - 

Tessa@gezondenweldoen.nl

Tessa Smit

Annelies Bioch

Praktijkondersteuner, ADD ervaringsdeskundige

BRAVO leefstijlcoach - Katwijk - 

annelies.bioch@gezondenweldoen.nl

Renate de Bruijn

Catering & high tea

BRAVO leefstijlcoach -

Steenwijk

Renate@gezondenweldoen.nl

Aangesloten bij:

 

 

logo Ik zoek christelijke hulp.jfif

Sponsor van:

Volg ons:

Contact:

Mail: opleidingen@gezondenweldoen.nl

Telefoon: (31) (6) 48 43 97 61

KvK nummer: 09174397

BTW: NL 001544384B38

Bank nummer:  NL03ABNA 0445.39.40.48

 

©2020  GEZOND & WELDOEN - GEZONDHEIDSOACHES MET EEN MISSIE.  ALLE RECHTEN VOORBEHOUDEN.. PRIVACY VERKLARING >>>