google-site-verification=JcA8t10rf9l0baaIkXv8ZzWUoSQ-ujmoZ5wg44ee4vM Gezond & Weldoen coaches online

Op zoek naar een Gezond & Weldoen leefstijlcoach

in uw omgeving?

Wil je vrijblijvend advies over een gezondere leefstijl vanuit Bijbelse principes, met aandacht voor ziel, geest en lichaam? Stel je vraag online aan onze coaches in jouw omgeving. De hier vermelde coaches hebben minimaal 1 jaar werkervaring en helpen je graag verder.  Een overzicht van alle leefstijlcoaches van

Gezond & Weldoen vind je ook op www.ikzoekchristelijkehulp.nl

 

Drs. ANNIEK STURM

Kerndocent Bijbel & Voeding -

praktijkbegeleiding cursisten -

Praktijk Voedzaam Advies - BRAVO gezondheidscoach- 

Hoofddorp - 

 Anniek@gezondenweldoen.nl

 

ARIANNE VAN HOFTEN

 

Diëtist - ​orthomoleculair -

BIG geregistreerd -

praktijk Vitalkinese -

Oosterhout (NB) - arianne@gezondenweldoen.nl

 

WILMA VAN DER GEER
 

HBO Psychomotorische therapeut en bewegingsagoog - BGN geregistreerd voedingsdeskundige - BRAVO gezondheidscoach - The Ambassador -

Zwolle -

Wilmavdgeer@gezondenweldoen.nl

 

WILMA VAN DER VLIST

 

Diëtist -

BRAVO gezondheidscoach -

praktijk Gewoon Gezond -

wandelclub -

Bodegraven - WilmavdVlist@gezondenweldoen.nl

 

MONICA TEEUW

 

Dialyseverpleegkundige Sint Antoniusziekenhuis  Gouda- BRAVO gezondheidscoach - praktijk

Gewoon Wél Doen -

Gouda -

Monica@gezondenweldoen.nl

 

MARIANNE HAK 

 

Ervaringsdeskundige
(van 148 naar 72 kg) - BRAVO gezondheidscoach - wandelclub - Praktijk ik wil in balans komen - Wadddinxveen en Lelystad -

 Marianne@gezondenweldoen.nl

 

CEESA VAN SLOOTEN

 

Verpleegkundige, 

BRAVO gezondheidscoach -natuurvoedingsadviseur - 

praktijk Gaaf! van nature in balans -

Groningen (Mussel) - 

Ceesa@gezondenweldoen.nl

 

YVONNE HAKVOORT

 

Wijkverpleegkundige -

Buurtzorg Nederland - BRAVO gezondheidscoach -

Ede -

Yvonne@gezondenweldoen.nl

 

JORIEKE VERWOERT

 

Budgetcoach -

BRAVO gezondheidscoach  - 

Leefstijl met LEV -

Randwijk - Jorieke@gezondenweldoen.nl

 

ROSALIE VAN BERKEL 

Allround schoonheidsspecialist-

BRAVO gezondheidscoach - 

gezond van binnen mooi van buiten -

Schoonheidssalon Rosies -

Veghel - 

Rosalie@gezondenweldoen.nl

 

TJITSKE VOLKERINK

 Wellness coach, masseur stiltetrainer-  oprichter/eigenaar  

Christelijk Spiritueel Centrum - BRAVO leefstijlcoach - 

Hilversum - 

Tjitske@gezondenweldoen.nl

Wij steunen o.a.:

Logo stichting gratis gezond 2018.png

Volg ons:

Contact:

opleidingen@gezondenweldoen.nl

Tel. (31) (6) 48 43 97 61

 

Locaties:

Doorn en Ede

 

©2019  GEZOND & WELDOEN - GEZONDHEIDSOACHES MET EEN MISSIE.  ALLE RECHTEN VOORBEHOUDEN.       PRIVACY  VERKLARING >>>